Kostka brukowa

 

Polbruk: Albena - 6cm

 

Kostka Albena wyróżnia się oryginalną fałdowaną powierzchnią oraz kolorystyką – alpen i onyx – nawiązującą do klimatu przedwojennych miast. Doskonale się prezentuje na chodnikach i podjazdach w okolicy posesji.

 

Wymiary: 13x13 / 19x13 / 25x13

Kolory: alpen, onyx

 

 

Polbruk: Complex - 6cm

 

Kolekcja Polbruk Complex tworzy ciekawe geometryczne wzory na powierzchniach placów, pasaży i nadmorskich promenad. W skład Polbruk Complex wchodzą trzy kostki kwadratowe, dwie prostokątne oraz infuła – wymiary kostek doskonale dopełniają się we wzorach. Każdy wymiar pakowany jest na osobnej palecie.

 

Wymiary: 10x10 / 10x20 / 20x20 / 20x30 / 30x30 / infuła 28x24

Kolory: powierzchnia płukana szary, żółty, grafitow

 

 

Polbruk: Merkado - 6cm

 

Polbruk Merkado obejmuje pięć różnokształtnych elementów, które pozwolą na układanie prostych powierzchni i kreślenie w przestrzeni oryginalnych łuków. Efektu dopełni bogata kolorystyka stwarzająca dodatkowe możliwości kreacji.

 

Wymiary: 9x12 / 12x12 / 18x12 / 12x8x11 / 12x13x5 oraz koła: Ø 2,03 m i Ø 2,09 m

Kolory: powierzchnia utwardzana grafitowy, czerwony, oliwkowy, brązowy, żółty, szary

Melanże: hawaii, lawa, indiana

 

 

Polbruk: Sopocki / Monte - 6cm, 8cm

 

Kolekcja Polbruk Sopocki/Monte jest rozpoznawalna w niejednej przestrzeni miejskiej. Zestaw kwadratowych elementów jest sprawdzonym sposobem na efektowną aranżację szerokich chodników i rozległych deptaków. Pojedynczy wymiar kostki pozwala na tworzenie ponadczasowych rozwiązań, efektownych szachownic lub jednolitych nawierzchni. Linię Polbruk Sopocki tworzą jednowymiarowe, kwadratowe kostki o fakturze granitu, w dwóch wariantach kolorystycznych.

 

Wymiary: 20x20 powierzchnia płukana

Sopocki kolory: szary, czerwony powierzchnia płukana

Monte kolory: szary, żółty, grafitowy, czerwony

Melanże: hawaii, lawa, indiana

 

 

Polbruk: Napoli - 8cm

 

Rozbudowana paleta kolorystyczna kostek Napoli z pewnością pozwoli Państwu wybrać dla siebie coś szczególnego. Kolekcja Polbruk Napoli działa na wyobraźnię. Pozwala w jednej chwili przenieść się w okolice uroczego starego rynku lub klimatycznej zapomnianej uliczki biegnącej wzdłuż ścisłej zabudowy kamienic.

 

Wymiary: 7 x 14 14 x 14 21 x 14

Kolory płukane: szary, żółty, grafitowy

Kolory postarzane: szary, grafitowy, czerwony, oliwkowy, brązowy, barwy jesieni

 

 

Polbruk: Nostalite Prima - 6cm

 

Szczególnie godną polecenia jest w tym przypadku zabawa motywem okręgu. Jeśli marzą się nam rozety na przydomowych placach lub barwne łuki u drzwi frontowych, wybór jest wprost oczywisty…

 

Wymiary: 9x12 / 12x12 / 18x12 oraz koło Ø 2,27 m

Kolory gładki / postarzany: orzechowy, indiana, galia

 

 

Polbruk: Passage - 8cm

 

Kostka Passage nabiera dodatkowego uroku w towarzystwie elementów z innych kolekcji. Szczególnie wartym polecenia zestawieniem są kompozycje Passage-Nostalite lub Passage-Beganit, które wzbogacą całość o nowe kształty i faktury.

 

Wymiary: 14x14 / 17,5x14 / 21x14

Kolory: szary, czerwony, grafitowy, brązowy, oliwkowy, hawaii, lawa, indiana

 

 
 

Polbruk: Plaza - 6cm

 

Linia Plaza to zestaw czterech płyt o jasnej kolorystyce nawiązujących strukturą do piaskowca.

 

Powierzchnia gładka kolory:

melanże: pastell, nerino, sahara

 

 

Polbruk: Pomorski - 8cm

 

Kolekcja Polbruk Pomorski sprawia, że wszystko zaczyna się dobrze układać. Materiał idealnie sprawdza się na większych powierzchniach – w parkach, ogrodach i na rozległych placach. Charakterystyczną cechą kostki Polbruk Pomorski jest jej efektownie pofałdowana powierzchnia prezentująca się doskonale zarówno w chłodnej, jak i ciepłej kolorystyce oraz w niepowtarzalnych melanżach.

 

Wymiary: 13x13 / 16x13 / 19x13 / 22x13

Kolory: powierzchnia gładka czerwony, grafitowy, oliwkowy, brązowy, karmelowy, pomarańczowy, szary

Melanże: lawa, hawaii

 

 

Polbruk: Rocdeco - 8cm

 

Kolekcja Polbruk Rocdeco pozwala oderwać się od codzienności i tworzyć na dowolnych przestrzeniach niezwykłe wzory. Różnorodność produktów z linii Rocdeco daje możliwość wyznaczania stref aktywności wokół posesji. Linię Rocdeco tworzą trzy prostokątne kostki o zaokrąglonych kształtach. Każdy wymiar pakowany jest na osobnej palecie. Kostki do tworzenia kół i łuków pakowane są oddzielnie.

 

Wymiary: 12x15 / 15x15 / 18x15

Kolory: powierzchnia gładka czerwony, grafitowy, oliwkowy, karmelowy, brązowy, szary

 

 

Polbruk: Teriso – 6cm

 

Płyty tarasowe Polbruk Teriso zostały zaprojektowane, by cieszyć oko doskonałym wzorem. Pozwalają na stworzenie efektownego koła, wokół którego będzie się toczyć całe ogrodowe życie.

 

Wymiary: 14,5×14,5 / 29×14,5 / 29×29 / 43,5×29 dodatkowo elementy koła Ø 1,68 m oraz elementy brzegowe koła.

Kolory: pastell, magma, sahara,

 
 

Polbruk: Beganit - 6cm

 

Kolekcja Polbruk Beganit pięknie się prezentuje na chodnikach, ogrodowych ścieżkach i innych szlakach pieszych. W skład Polbruk Beganit wchodzi sześć różnowymiarowych elementów o powierzchni płukanej, dostępnych w pięciu wariantach kolorystycznych. Powierzchnia płukana: szary, grafitowy, żółty, brązowy, czerwony. Powierzchnia gładka melanże: indiana*, latte*

 

 

Polbruk: Carmino – 6cm

 

Kostka Polbruk Carmino –pięć różnowymiarowych elementów daje nieograniczone możliwości aranżowania małych i dużych powierzchni. Intensywne barwy dobrze jest przy tym złagodzić odrobiną latte. Powierzchnia –gładki, postarzany.

 

Wymiary: 7,3/5,3×9,1 / 8,3/6,3×9,1 / 9,3/7,3×9,1 / 10,3/8,3×9,1 / 11,3/9,3×9,1

Kolory: indiana, latte

 

 

Polbruk: Country - 6cm

 

Kolekcja Polbruk Country nieustannie zdobywa uznanie wśród miłośników wypraw za miasto. Elementy o tradycyjnym kształcie układają się we wspaniałe melanże na powierzchniach szczególnie bliskich Twojej posesji. Ocieplają otoczenie, nadając mu charakter sielskiej okolicy, położonej z dala od zgiełku aglomeracji. Linię Country tworzą kostki w dwóch kształtach: prostokąta i kwadratu, o krawędziach obijanych, w kolorystyce łączącej w sobie brązy, czerwienie, grafity i odcienie pomarańczy. Piękna kompozycja zaledwie krok od domu…

 

Powierzchnia postarzana kolory: tajga, alpen, amber

 

 

Polbruk: Granito - 6cm

(dostępna na zamówienie)

 

Kolekcja Polbruk Granito intryguje i kieruje uwagę ku elementom małej architektury. Poszczególne kostki skąpane w jesiennym słońcu mienią się całą feerią barw... Polbruk Granito to komplet czterowymiarowych elementów o gładkiej powierzchni, dostępnych w dwóch kolorach.

 

Powierzchnia gładka kolory – melanże: indiana, latte KOSTKI (w cm) 6

 

 

Polbruk: Ideo - 6cm

(dostępne na zamówienie)

 

Kolekcja Polbruk Ideo stanowi źródło oryginalnych pomysłów na stworzenie wyjątkowego otoczenia posesji. Bogactwo różnowymiarowych elementów umożliwia realizację indywidualnych zamysłów Polbruk Ideo to kompozycja złożona z ośmiu różnowymiarowych elementów o gładkiej powierzchni, w dwóch odcieniach kolorystycznych: indiana i latte.

 

Wymiary: 38×20 / 29×16 / 24×16 / 20×12 / 25×20 / 26×12 / 32×20

Powierzchnia gładka kolory - melanże: indiana, latte

 

 

Polbruk: Petra - 8 cm

 

Niepowtarzalne wariacje Kolekcja Polbruk Petra – nieregularna faktura… przypadkowe kształty… na pierwszy rzut oka są jak rozbiegane myśli. Na linię Petra składa się system elementów o nieregularnym kształcie, tworzących ozdobną nawierzchnię w stonowanej kolorystyce. efekt spękanej słońcem ziemi.

 

Kostki brzegowe o wymiarach: 35,2×13,4 / 47,1×13,4 / 13,1×24,2

Powierzchnia gładka kolory: onyx, alpen, sahara

 

 

Polbruk: Nostalite - 4cm, 6cm

 

Polbruk Nostalite formami kostek nawiązuje do kamiennych bruków sprzed lat. Na linię składają się trzy kostki do tworzenia powierzchni prostych oraz kostki trapezowe do łuków i kół. powierzchnia gładka.

 

Polbruk Nostalite, gr. 4 cm kolory: grafitowy, czerwony, oliwkowy, brązowy, szary

Powierzchnia gładka Polbruk Nostalite (+ koło), gr. 6 cm kolory: grafitowy, czerwony, oliwkowy, brązowy, szary, żółty

Melanże: hawaii, lawa, indiana

 

 

Kontakt z nami

  

”STAR-BUD” Mirosław Kapiszka

ul.Kasztelańska 2
80-209 Dobrzewino

 

KOSTKA BRUKOWA tel. 608-669-007

TRANSPORT CIĘŻAROWY TEL.602-534-007

BIURO tel.58 676 05 49

biuro@star-bud.pl

NIP: 586-179-48-08